st 10.2.2010 |

Zápas Lovosice - Dukla Praha

Ani na dalšího soupeře z elitní čtyřky Lovosice nevyzrály a v domácím prostředí podlehly prvnímu týmu tabulky 24:30. Domácí měli výborný vstup do zápasu, když v sedmé minutě vedli 4:1. Následně měl Motl možnost zvýšit vedení svého celku na čtyřbrankový rozdíl, ale nařízenou sedmičku neproměnil. Trenér hostí Pauza si vybral oddechový čas a po něm se jeho týmu podařilo otočit zápas sérií pěti branek na 6:4. Dukla od té doby neustále vedla 1-2brankovým rozdílem. Domácím se ve 38.minutě zápasu podařilo srovnat na 22:22, ale dalších jedenáct minut vyšli střelecky naprázdno. Jejich nemohoucnosti a chyb využili Pražané a sérií šesti branek rozhodli utkání ve svůj prospěch. Celkově v Lovosicích vyhráli 34:30 a drží první příčku ZUBR Extraligy.